IEM Katowice – Czy Polacy przejdą kwalifikacje?

Ostatnie kilka dni dostarczyło nam wiele emocji i wrażeń. Polskie drużyny AGO i Illuminar walczyły o wejście do turnieju IEM Katowice. Niestety obie drużyny spadły do tabelki przegranych. Czy Polacy podołają zadaniu?

„Jastrzębie” rozpoczęły swoją przygodę meczem z francuskim G2. Wyglądało to na to, że AGO zwycięży, ale niestety w ostatnich momentach G2 przejęło stery. Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Teraz, w tabelce przegranych, AGO nadal ma szansę pojawienia się na głównym wydarzeniu. Jastrzębie zwyciężyły 2:1 drużynę Heroic. Już dziś o godzinie 18, czeka ich kolejny mecz, tym razem z zespołem ENCE.

Illuminar już zaliczyło spokanie z wspomnianym wyżej ENCE. Po pierwszej mapie, nie wyglądało to najlepiej dla Illuminar. Na szczęście, odegrali się na drugiej mapie z dość sporą przewagą. Niestety, na trzeciej mapie ENCE zrobiło to samo. Mecz zakończył sie 1:2.

Illuminar również dostał drugą szansę w tabelce przegranych. Illuminar wygrało z ARCY szybkim 2:0. Teraz (również o godzinie 18) rozpoczną mecz z MAD Lions.

 

Nie możemy się doczekać tych rozgrywek. Jeżeli obie drużyny zwyciężą, to spotkają się w meczu decydującym! Ale to byłaby niesamowita rywalizacja! Trzymamy wszyscy kciuki i do boju!