Happy Bet Day S02E11 – Obstawianie bez hamulców

  • Redakcja

cześć,

tak się złożyło, że przedwczoraj forBET związał się z Włókniarzem Częstochowa na kolejny rok. Zapytacie: „i co z tego?”, co nie jest tak głupim pytaniem (w ogóle mówią, że nie ma głupich pytań, ale z tym akurat się nie zgadzam). Odpowiadam więc: forBET jak na dobrego partnera przystało, przygotował z tej okazji specjalną ofertę dla kibiców Włókniarza. Ci, którzy w okresie od 16/12/18 do 31/01/19, trafią kupon z najwyższym kursem będą mogli oglądać mecze drużyny z Częstochowy w 2019 roku z wysokości trybuny VIP. Zainteresowani? Jeżeli tak, to do szczegółów promocji odsyłam TU.

A co można by było obstawić, będąc żużlowym freakiem? Polecam np. klasyfikacją końcową Grand Prix 2019. Poniżej sprawdźcie kursy na danych zawodników.

A jeżeli nie pasuje wam ta promocja, to polecam kalendarz adwentowy forBET, w którym codziennie do Świąt możecie dostać nowe promocje od bukmachera. Szczegóły promocji znajdziecie TU.

Są tu jacyś fani Premier League? Myślicie, że każdy zespół w najbliższej kolejce strzeli przynajmniej jedną bramkę? Odważna teza, co? forBET nagradza odważnych kursem 400.00. A jeżeli uważacie, że taka sztuka – owszem – uda się, ale tylko w sobotę, to kurs na taki typ wynosi 75.00. Anglia jest znana z tego, że strzela się dużo goli, więc kurs 1.55 na to, że w którymś z meczów zostanie strzelonych powyżej 4.5 bramki jest więcej niż kuszący (a jak nie to możecie ustrzelić kurs 2.25). Jeżeli myślicie, że jutro w tych rozgrywkach nie padnie samobój, to forBET to wycenia na 1.70, a jeżeli uważacie, że padnie co najmniej jeden to kurs na takie coś jest równy 2.00. Trochę tego jest, co? A oferta forBET jest o wiele bogatsza, ale to odsyłam na stronę, żeby się z nią zapoznać.

Angielskie Wyjście #19 – wspaniały Liverpool i fartowny Tottenham

Jak traficie kupon ze sporym kursem i jesteście z Częstochowy lub okolic to polecam zgłosić się do forBET. Polansować się na VIPie jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Na koniec niezmiennie życzę zdrówka i samych wygranych.