Happy Bet Day S02E10 – Kto pierwszą rakietą?

Hejka,

już jakiś czas temu Agnieszka Radwańska zakończyła karierę i zdałem sobie sprawę, że trochę poczekamy na tenisistkę, bądź tenisistę, która/y zbliży się do jej poziomu. Mam nadzieje, że to nie będzie trwało długo. W każdym razie, opustoszał tron królowej polskiego tenisa i ktoś musi go zająć. A więc kto? forBET w roli faworytki stawia młodą Igę Świątek (kurs na nią jest równy 2.00). Tuż za nią – z kursem 2.30 – plasuje się Magda Linette. Muszę wam się przyznać, że to dla mnie trudny wybór, bo sercem jestem za Igą, ale ona dopiero wkracza na dobre Świat seniorek, w którym już jest Linette. A może inna z tenisistek nas zaskoczy? Np. siostra Isi weźmie sprawy w swoje ręce i nie dopuści, żeby nazwisko Radwańska zniknęło z piedestału? (kurs 10.00) Albo zaskoczy nas Magdalena Fręch? (kurs 7.00) Doprawdy ciężki wybór. forBET uwzględnił nawet wielki powrót Agi Radwańskiej na tron (kurs 100.00 – kuszące, co?) A sam powrót Isi na choć jeden oficjalne spotkanie WTA w 2019 ma kurs w wysokości 6.00. A może nagle wyskoczy jakaś inna tenisistka i to ona zostanie pierwszą polską rakietą na koniec 2019 roku? (kurs 11.00) Sam jestem ciekaw jak to się wszystko potoczy.

Chwile nieulotne #19 – Największe sukcesy Agnieszki Radwańskiej

forBET jednak nie jest tak do końca feministyczny, jakby to mogłoby wam się wydawać po moim wstępniaku. Nasz ukochany bukmacher uwzględnił również wybór „jedynki” na światowych kortach, jak i tych polskich pod koniec 2019 roku wśród mężczyzn. Na Świecie zdecydowanym faworytem jest Novak Djoković, a w Polsce Hubert Hurkacz (obaj kurs – 1.30). Jak dla mnie pewniejszy jest wybór Hurkacza, gdyż po prostu ma mniejszą konkurencję. A jak wg. forBET wygląda sytuacja pozostałych tenisistów?

Sorry, ale jakoś nie wierzę, że nasz gwiazdorek Janowicz da radę wrócić do poważnego tenisa. A tak w ogóle, to myślicie, że którykolwiek z tenisistów będzie w stanie wygrać wszystkie turnieje Wielkiego Szlema? (kurs 50.00)

Wracając do kobitek, wśród faworytek do miana pierwszej rakiety Świata pod koniec 2019 roku upatruje się Serenę Williams (4.00), ale jak widzicie forBET nie jest tego taki całkiem pewien. Za nią znajdziemy Simonę Halep, którą jeszcze nie tak dawno została pokonana przez Agę Radwańska (kurs 5.00). Osobiście trzymam kciuki za Sloane Stephens (12.00), ale nie radziłbym, żeby na nią stawiać, bo ma zbyt duże wahania formy. Życzyłbym sobie, żebym się mylił, bo lubię nie mieć racji w takich sytuacjach. Reszta kandydatek przez forBET  jest wyceniana następująco.

Adwent, czyli radosny czas oczekiwania na Święta.

Pamiętacie o kalendarzach adwentowych? Nie macie takiego? A forBET ma. Na każdy dzień do Świąt bukmacher przygotował całkiem inną promocję i myślę, że skoro gracie, to wypadałoby zerknąć, czy danego dnia nie znajdzie się coś dla was. Zainteresowani? Odsyłam tutaj.

Na koniec niezmiennie zdrówka i samych wygranych życzę!