Aktualności PAP

Obie drużyny rozpoczęły mecz ze sporymi zmianami w porównaniu z poprzednią kolejką. Przyczyny tego b

Na 36-kilometrowej trasie, kończącej się podjazdem w Wogezach, Pogacar zdeklasował rywali. Odrobił z

Halep w trzech spotkaniach w stolicy Włoch nie straciła seta. Rumunka kontynuuje dobrą passę na R

Polka, ścigająca się w barwach niemieckiej grupy Canyon-SRAM, po raz pierwszy stanęła na podium Giro

Lechia rozpoczęła w znakomitym stylu, bo już w czwartej minucie wygrywała 1:0. Po dośrodkowaniu z pr

Djokovic potrzebował 130 minut, by uporać się z niemieckim kwalifikantem, który po raz pierwszy w ka

W ostatnim secie Polacy prowadzili m.in. 12:10 i 15:14, lecz ostatecznie górą był duet z Italii. Nic

W rywalizacji kobiet w C1 na czwartej pozycji uplasowała się Klaudia Zwolińska (KS Start Nowy Sącz).

Antetokounmpo (MVP sezonu 2018/2019 i 2019/2020) dołączył tym samym do takich gwiazd jak: Stephen Cu

Po wyeliminowaniu w play off Portland Trail Blazers i Houston Rockets – po 4-1 w serii, zespół Laker