Nasza liga Fantasy Ekstraklasa: zasady i szybki poradnik!

Wraca Fantasy Ekstraklasa – grajcie z nami o pulę nagród w wysokości 3300 zł w lidze @forbet! Już w piątek skończy się piłkarski detoks po mundialu! Ekstraklasowe zmagania porwą nas na dobrych kilka miesięcy i żeby w pełni emocjonować się „najlepszą” piłkarską ligą zapraszamy Was do rywalizacji w prywatnej lidze w Fantasy Ekstraklasie – Liga forBET, gdzie łączna pula nagród będzie kształtować się na poziomie 3300 zł, a nagrodzonych zostanie łącznie 30 osób! Kod potrzebny do dołączenia do rywalizacji – 79c0d0a4.

Dołącz do naszej ligi!

A teraz kilka porad przed startem rozgrywek:

– Pamiętajcie o rotacji. Kusi oczywiście postawienie na silną podstawową jedenastkę i czterech tanich zmienników. Może to jednak się zemścić w momencie, gdy Legia, Lech, Górnik oraz Jagiellonia nie wystawią najmocniejszego składu w pierwszych ligowych kolejkach. Warto mieć 1-2 grających zmienników!

– Szukajcie tanich zawodników z dużym potencjałem! W przedstawionym poniżej składzie Bociana Boćki znaleźć można Marcina Budzińskiego, Ivana Jukicia oraz Jesusa Jimeneza. Każdy z nich może mieć znaczący wpływ na siłę ofensywną swojego zespołu, a kosztują poniżej 2 mln zł!

– Stawiajcie na zawodników wykonujących SFG i strzelających karne – np. Michał Helik najprawdopodobniej będzie wykonawcą „jedenastek” w Cracovii. Czy potrzeba większej zachęty, żeby postawić na obrońce, który już w poprzednim sezonie zdobył osiem bramek?!

– Nie lekceważcie terminarza! W pierwszych kolejkach warto postawić na zespoły z teoretycznie łatwiejszymi rywalami. W moim składzie możecie znaleźć piłkarzy Pogoni Szczecin (w trzech pierwszych kolejkach – Miedź, Zagłębie Sosnowiec oraz Piast) czy Górnika Zabrze (dwa pierwsze mecze u siebie). Natomiast startu sezonu Korony Kielce czy Wisły Płock nie można zaliczyć do najłatwiejszych.

– Grajcie w ligach prywatnych, rywalizujcie ze znajomymi i walczcie o nagrody. W tej grze największą frajdą jest rywalizacja. O najwyższe miejsca walczyć będzie tylko kilkuset prezesów, a w ligach prywatnych walka do końca o czołowe miejsca może odbywać się także pomiędzy drużynami gorzej sobie radzącymi w klasyfikacji generalnej.

– Czytajcie porady na naszych fan page’ach! Postaramy się raz w tygodniu przedstawić nasz skład i planowane zmiany! Poniżej prezentuję skład „na teraz” Bociana Boćki (może dojść w nim jeszcze do kilku zmian). Zastanawiam się np. nad Hamalainenem, który teoretycznie powinien wystąpić w ligowym starciu z Zagłębiem Lubin. Jednak z rotacją nigdy nic nie wiadomo!

Admin od Ekstraklasowych Raportów