Gala Kickboxingu „Steadfast-Niezłomni” w 80 rocznicę Powstania Warszawskiego

Gala Kickboxingu Steadfast-Niezłomni

3 sierpnia w hali OSiR Włochy w Warszawie odbędzie się 3. Charytatywna Gala Kickboxingu „Steadfast-Niezłomni”. Dochód z imprezy zostanie w całości przekazany na wsparcie Powstańców Warszawskich. Infosport.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Podczas wydarzenia odbędzie się 10 walk, w których wystartują czołowi polscy i zagraniczni zawodnicy. Wśród uczestników nie zabraknie najlepszych fighterów z zawodowych gal, m.in.:  Glory, King Of Kings czy Karate Combat. Na ringu pojawią się również mistrzowie Polski, Europy czy świata. 

Gwiazdą wieczoru będzie Michał Bławdziewicz, 2-krotny mistrz Europy WAKO PRO, 2-krotny wice- Mistrz Świata, 5-krotny Mistrz Polski, wielokrotny zdobywca Pucharu Świata, który stoczy walkę o pas Zawodowego Międzynarodowego Mistrza Polski K1 z Nikolai Garbuzem z Mołdawii. 

W drugiej walce o pas, w kategorii -81kg, zobaczymy mistrza Polski K1, zdobywcę Pucharu Hiszpanii, który stoczył w karierze już ponad 100 walk - Patryka Mielniczuka z Uniq Fight Club. Jego rywalem będzie 2-krotny mistrz Polski Artur Rawski z klubu Smok Toruń. Zawodnicy już raz walczyli ze sobą o pas Pro AM. Lepszy okazał się wtedy zawodnik z Torunia.

O pas Zawodowego Mistrza Polski zawalczą też mistrz Polski w K1 Konrad Kamiński z Legia Fight Club oraz Maciej Błażewicz z Palestry Warszawa. Na tym nie kończą się jednak emocje związane z galą. Krzysztof  Pyrka z Palestry Warszawa będzie się mierzyć w formule Muay Thai z Jakubem Świderskim ze światowej organizacji King of Kings, a o kolejne sportowe wrażenia zadba Maciej Tercjak w pojedynku z żołnierzem z 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu Jakubem Galiszewskim z Cross Fight Radom.

Próbkę swoich nieprzeciętnych możliwości zaprezentuje w hali OSiR Kamila Gołębiewska, tegoroczna zawodowa Międzynarodowa Mistrzyni Polski Low Kick, która zawalczy z 17-krotną mistrzynią Polski, zdobywczynią Pucharu Świata oraz brązową medalistką Mistrzostw Świata Aleksandrą Mądraszewską z klubu Champion Gdańsk.

Kolejnym żołnierzem na gali Steadfast 3 będzie Starszy Szeregowy Marcin Majewski, służący w 22 Wojskowym Ośrodku Kartograficznym w Komorowie,  znany z udziału w zawodowych galach w Polsce (między innymi Babilon), który skrzyżuje rękawice z Pawłem Kozakiem, podopiecznym Michała Bławdziewicza. 

Z kolei wielokrotna mistrzyni Polski Aleksandra Niewiadomska z Legia Fight Club zaliczy swój zawodowy debiut przeciwko zawodniczce organizacji King Of Kings Ilonie Wojdzie.

W pozostałych walkach Kacper Pechcina z Mińska Mazowieckiego zmierzy się z Przemysławem Szczuczyńskim z Academia Gorila Ostrów Mazowiecka, a Volodymyr Pavlenko, mistrz Ukrainy i 3- krotny zdobywca Pucharu Świata, z Miłoszem Olejniczakiem z KKS Sporty Walki Poznań.

 

Karta walk:

-69kg: Volodymyr Pavlenko vs Miłosz Olejniczak Full Contact

-48kg: Paulina Ilnicka vs Weronika Grochowska K1

-70kg: Kacper Pechcin vs Przemysław Szczuczyński K1

-65kg:  Ilona Wojda vs Aleksandra Niewiadomska K1

-71kg:  Krzysztof Pyrka vs Jakub Świderski Muay Thai (oriental rules)

-67kg: Maciej Tercjak vs Jakub Galiszewski K1

-48kg: Kamila Gołębiewska vs Aleksandra Mądraszewska K1

-70kg: Marcin Majewski vs Paweł Kozak K1

-69kg: Konrad Kamiński vs Maciej Błażewicz o Pas PZKB K1

-81kg: Patryk Mielniczuk vs Artur Rawski o Pas PZKB K1 -81kg

+94kg: Michał Bławdziewicz vs Nikolai Garbuz K1

 

Infosport.pl jest patronem medialnym wydarzenia.


Udostępnij ten artykuł na swoim profilu:

Artykuły powiązane