KONKURS: Wygraj piłkę z autografem Artura Boruca!

• Redakcja

Wraz z naszym partnerem, forBET Zakłady Bukmacherskie, mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest piłka z autografem Artura Boruca!

Jeśli chcecie ją zgarnąć, musicie wykonać 2 proste kroki:
1. Polubić profil infosport.pl na Facebooku (KLIKNIJ TUTAJ)
2. W komentarzu do tego postu, poniżej podać wynik meczu Lech Poznań – Legia Warszawa oraz minutę pierwszej bramki

Przykład:
Lech Poznań – Legia Warszawa 2-2 (12. minuta)

I to wszystko! Jeśli trafisz dokładnie wynik oraz minutę, w której padnie pierwszy gol w tym meczu, otrzymasz piłkę ze zdjęcia poniżej! Powodzenia!

Regulamin:

1. W promocji udział biorą tylko typy zamieszczone w komentarzach pod tym postem konkursowym
  2. W komentarzach typujecie dokładny wynik oraz minutę pierwszej bramki podanego spotkania
  3. Komentarze zawierające inne wpisy nie biorą udziału w konkursie
  4. Aby wziąć udział w konkursie musisz polubić infosport.pl na Facebooku PRZED zostawieniem komentarza
  5. Liczą się tylko komentarze zamieszczone przed rozpoczęciem meczu
  6. Nie można edytować komentarzy. Edytowane nie biorą udziału w konkursie
  7. Jeśli nikt nie trafi poprawni wyniku oraz dokładnej minuty, wygrywa typ z prawidłowym wynikiem oraz minutą najbliższą prawidłowej
  8. W przypadku wyniku 0-0 lub dwóch identycznych odpowiedzi, wygrywa osoba, która zostawiła swój typ jako pierwsza
  9. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00
  10. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
  11. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte
  12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie