Nie wypełnił limitu wagowego, ściął włosy. Niesamowita historia podczas ważenia (WIDEO)

  • Redakcja

Coraz większa popularność sportów walki powoduje, że w internecie możemy zobaczyć mnóstwo obrazków zza kulis boksu i MMA. Nasza wiedza się poszerza, często widzimy sceny, z którymi nie mieliśmy wcześniej do czynienia. Tak było właśnie w piątek, gdy do sieci trafił TEN filmik. Shawn Porter nie mógł wypełnić limitu wagowego podczas porannego ważenia i… Zdecydował się ściąć włosy.

Całość można zaobserwować na poniższym filmiku (od 1:50):

Szok i niedowierzanie. Teraz wydaje nam to się oczywiste, że można ściąć włosy, co pomoże wypełnić limit wagowy. Porter podczas pierwszego podejścia był za ciężki o… 2 funty. Zasady są jednak takie, że podczas ważenia limit należy wypełnić, a mówimy o aktualnym mistrzu świata, który na wypadek nie zredukowania swojej masy ciała straciłby pas. Tak się jednak nie stało i do pojedynku z Yordenisem Ugasem wyjdzie jako obrońca tytułu.

Nie pomogło wypocenie się, nie pomogło ściągnięcie bielizny (zwróćcie uwagę na odwrócą głowę kobiety, która trzyma płachtę). Ekipa Portera podjęła decyzję o ścięciu fryzury, co przyniosło sukces i spowodowało uśmiech na twarzy obecnego mistrza.

Pisaliśmy już o zawodniku, który zakpił sobie przed ACA z wypełniania limitu wagowego (TUTAJ) oraz z zawodniczce, która ledwo stała na wadze podczas porannego ważenia (TUTAJ). Teraz mamy gościa, który używa nożyczek, aby przystąpić do walki zgodnie z zasadami. Ciekawi jesteśmy, co jeszcze nas zaskoczy w sportach walki.

Pojedynek Porter vs Ugas można obstawić na stronie forBET, która przygotowała pełną ofertę kursową na ten pojedynek. 1 – 1.30, X – 22.0, 2 – 3.65.