Zdarzyło się wczoraj #85 – koniec przerwy reprezentacyjnej!

  • Redakcja

Wczorajszy dzień nie był dobry dla polskich sportowców…

Ale zanim o tym, to należy wspomnieć, że w najlepsze trwa siatkarski mundial. W naszej grupie gospodarze turnieju bez problemu wygrali z Portoryko 3:0. Ten tryumf nie zepchnął jednak Polaków z pozycji lidera w grupie.

W Rosji odbyły się Derby Moskwy, w których Lokomotiw zremisował z Dynamem 1:1. W barwach Mistrza Rosji nie zobaczyliśmy kontuzjowanego Rybusa, ale za to mogliśmy podziwiać Grzegorza Krychowiaka, który w 66. minucie dostał czerwoną kartkę, co na pewno nie pomogło jego kolegom w powalczeniu o pełną pulę.

Magda Linette niestety pożegnała się z turniejem WTA w Hiroszimie. Polka musiała uznać wyższość Qiang Wang, z którą przegrała 6:2, 6:2.

W Francji bez zmian – PSG rozjechało St. Etienne 4:0 i to bez pomocy Neymara. Pod nieobecność Brazylijczyka gole strzelali Draxler, Di Maria, Cavani i Diaby.

Eddie Hearn nie próżnuje i ogłasza kolejną walkę. Jeszcze nie tak dawno na naszych łamach zastanawialiśmy się, jak to będzie z przyszłością Usyka. Poniższa informacja rozjaśniła nam trochę sytuację.

A w Las Vegas odbyło się ważenie przed hitową walką GGG z Canelo, która odbędzie się już dziś w nocy.

Zła krew między linami na deskach ringu

Wspominaliśmy o PSG. Właściciel tego klubu w hiszpańskiej prasie dał pokaz prawdziwej hipokryzji.

Łukasz Piszczek zagrał całe spotkanie w barwach Borussii Dortmund, która wygrała 3:1 z Frankfurtem.

Ale co tam piłka na Zachodzie. U nas dopiero się dzieje! Wczoraj dostaliśmy trailer programu Super Wizjer, który będzie emitowany dziś wieczorem. Niektórzy kibice Białej Gwiazdy mogą być zszokowani po emisji tego programu.

Poza tym Zagłębie Lubin zmiotło w Derbach Dolnego Śląska Wrocławian, wygrywając z nimi aż 4:0 (skrót do zobaczenia TU). Nam w szczególności podobał się komentarz Andrzeja Strejlaua.

W innym meczu padł podobny wynik. Cracovia poczeka przynajmniej do 9. kolejki na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna Michała Probierza przegrała w Białymstoku z Jagiellonią 3:1 (skrót do zobczenia TU)