Kategoria artykułów: Inne sporty

obrazek

Koszykarska reprezentacja Francji awansowała do finału Igrzysk Olimpijskich, ten sam los spotkał szc

obrazek

Marcin Lewandowski z powodu kontuzji nie ukończył biegu półfinałowego na 1500 metrów. Mimo prześladu

obrazek

Igrzyska Olimpijskie w Tokio pomału dobiegają końca, nawet gdyby dziś dorobek naszych reprezentantów

obrazek

Wspaniały dzień na Igrzyskach Olimpijskich w wykonaniu naszych reprezentantów. Aż cztery medale R

obrazek

W koszykarskim turnieju olimpijskim gra się już jak najbardziej na poważnie. Właśnie ruszyły ćwierćf

obrazek

Karsten Warholm został złotym medalistą olimpijskim w biegu na 400 metrów przez płotki. Norweski lek

obrazek

Jeśli doniesienia medialne płynące z Grecji znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, spokojnie będzie

obrazek

Gianmarco Tamberi został mistrzem olimpijskim w skoku wzwyż. 29-latek złoto zgarnął wraz z Mutazem E

obrazek

Włochy w euforii, w USA wielkie rozczarowane. Reprezentant Italii Lamont Jacobs niespodziewanie zwyc

obrazek

Pia Skrzyszowska nie zdołała awansować do finału biegu na 100 metrów przez płotki. Wyścig półfinałow