Pierwsza w Polsce książka o e-sporcie potrzebuje Twojego wsparcia!

Na wspieram.to 10 lutego pojawiła się akcja crowdfundingowa, której celem jest ukończenie nietypowej książki biograficznej – „Droga do sławy Biografia reportażowa”, którą napisała Anna Jagodzińska. To właśnie ona podjęła się spisania, wydania i pokazania całemu światu pierwszej w Polsce książki opowiadającej przygody Złotej Piątki i historię polskiego Counter-Strike.

Jak sama autorka mówi to projekt od fana dla fanów. „Droga do sławy Biografia reportażowa” to wyjątkowa książka, której poświęciła bardzo wiele czasu i całe swoje serce. Dzięki Twojej pomocy może niezależnie od wydawnictwa wydać książkę o przygodach Złotej Piątki.

Złota Piątka to polska drużyna e-sportowa, która odnosiła liczne sukcesy w dyscyplinie Counter-Strike, między innymi mistrzostwo World Cyber Games 2006, World Cyber Games 2009 i World Cyber Games 2011. Jest drugą drużyną w historii WCG po Team 3D, która została wpisana do Hall of Fame. Skład pierwszej złotej piątki tworzyli: Filip neo Kubski, Wiktor TaZ Wojtas, Łukasz LUq Wnęk, Mariusz Loord Cybulski oraz Jakub Kuben Gurczyński.

https://wspieram.to/drogadoslawy

Książka wymaga jeszcze trochę szlifów, ale już teraz zaczęło brakować funduszy. Zbiórka na wydanie książki potrwa do 10 kwietnia. Aby wydać książkę, autorka potrzebuje 35 000 zł. Zachęcamy was do dorzucenia od siebie kilku groszy. Tak wyjątkowej książki jeszcze w Polsce i na świecie nie było.