Andrzej Fonfara typuje najciekawsze wydarzenia weekendu!

Ambasador forBET od tego tygodnia zaczyna specjalnie dla Was typować najciekawsze wydarzenia weekendu w sportach walki, ale nie tylko 🙂

Oferta na wszystkie zdarzenia dostępna jest w tym miejscu.

Boks zawodowy: Oleksandr Gvozdyk – Doudou N’ Gumbu

Moim zdaniem Oleksandr Gvozdyk łatwo poradzi sobie z Doudou N’ Gumbu ponieważ jest lepszym technicznie i fizycznie pięściarzem, choć Francuz jest niewygodny do boksowania i ciężko jest go czysto trafić. Gvozdyk jest świeżo upieczonym Mistrzem WBC i na pewno będzie chciał zwyciężyć swoją pierwszą walkę w obronie pasa.

TYP: Wygrana Gvozdyka

MMA – UFC – Karolina Kowalkiewicz – Michelle Waterson

Karolina Kowalkiewicz to super dziewczyna i prawdziwa wojowniczka. Poznaliśmy się, podczas jej pobytu w Chicago. W walce z Michelle Waterson moim zdaniem zwycięży Karolina, ponieważ ma bardzo dobrą stójkę i właśnie w tej płaszczyźnie będzie faworytką. Uważam, że to będzie klucz do zwycięstwa.

TYP: Wygrana Kowalkiewicz

Piłka Nożna: Wisła Kraków – Legia Warszawa

Legia kontra Wisła, to klasyk polskiej ligi i jak dla mnie jedno z najciekawszych spotkań ekstraklasy. Jestem fanem warszawskiej drużyny od kiedy pamiętam i jestem pewny, że w niedzielnym spotkaniu Legia zrobi kolejny krok, aby i w tym sezonie stanąć na najwyższym stopniu podium ! (L)egia Mistrz!

TYP: Legia