Happy Bet Day S03E08 – Znasz koncertowy repertuar Martyniuka? Jest łatwa kasa do zgarnięcia

cześć,

dziś w Częstochowie odbędzie się koncert Zenka Martyniuka. Przyznam, że nie znam zbyt dobrze repertuaru tego wykonawcy. Z jego muzyką obcowałem głównie na weselach, ale poznałem za to masę osób, które są fanami tego pana. Martyniuk gra koncerty w całej Polsce i jego repertuar nie jest owiany jakąś wielką tajemnicą, dlatego też uważam, że forBET dał nam okazję do zarobienia łatwej kasy – szczególnie jeśli zna się temat. Nasz kochany bukmacher wpadł na pomysł na zakład pt. „Jaką piosenką rozpocznie swój piątkowy koncert (22 lutego) Zenek Martyniuk”. Warto szybko zdecydować się na postawienie na to zakładu, gdyż można go zawrzeć do godziny 17:30.

Największym faworytem jest piosenka „Przez twe oczy zielone”, która została rozpromowana nawet w reprezentacji Polski przez osobę Kamila Grosickiego. Doskonale pamiętamy te obrazki, kiedy zawodnik Hull City puszczał ten utwór w szatni ku uciesze swoich kolegów. Na pewno ta forma promocji nie przeszkodziła w sukcesie piosenki i nie dziwne, że kurs na to, że Martyniuk tak właśnie rozpocznie swój częstochowski występ jest równy 1.45.

Drugim utworem, który wytypowali analitycy z forBET jest „Życie to są chwile”, które – sądząc po samym tytule – też wydaje się być dobrym strzałem na otwarcie dobrego show (kurs – 6.00). Sprawdźcie jak bawiła się publiczność w 1995 roku przy tym utworze w warszawskiej Sali Kongresowej.

A może zaskoczy nas „Przekorny los” (kurs – 6.50)? Może – gdy do pana Zenona doszłaby informacja o tym zakładzie – zdecyduje on zagrać na nosie bukmacherom, zaczynając koncert właśnie tą piosenką, której tytuł byłby adekwatny do tego wydarzenia. Teledysk do tego otworu odtwarzano na youtubie grubo ponad 80 milionów razy!

Powyższy numer jest dosyć nowym wydawnictwem, a przecież muzycy lubią otwierać swoje koncerty klasykami. A za taki chyba można uznawać „Królową nocy” (kurs 11.00).

A może w drugą stronę to pójdzie, czyli Martyniuk zdecyduje się na taką świeżynkę, jak „Ja gnam przed siebie” (kurs – 19.00). Tak wyglądało wykonanie tej piosenki 10 dni temu na walentynkowym koncercie w Zabrzu.

„Pszczółkę Maję” znają chyba wszyscy, prawda? Jednak czy to dobra piosenka na rozpoczęcie koncertu? Niekoniecznie i to samo zdanie mają analitycy z forBET, którzy na ten typ dali kurs 26.00.

Jeżeli żaden z typów nie wydaje się dla was zbyt oczywistym to można obstawić opcję „inny utwór”, którą wycenia się na kurs 2.90.