Happy Bet Day S03E07 – Weekendowa ofensywa

cześć,

jedni mówią, że zawsze pierwsza myśl jest najlepsza, a inni, że wcale nie, i że ta druga jest lepsza. W moim wypadku działa prawo Murphy’ego, więc czegokolwiek nie wybiorę to i tak wypadnie źle. Przed wtorkowym meczem Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem United a PSG miałem dwa typy, na które chciałem postawić. Pierwszy, to wygrana Czerwonych Diabłów, a drugi to gol Mbappe. Z jednego z nich zrezygnowałem i doskonale zdajecie sobie sprawę na co postawiłem. Po meczu zadałem sobie proste pytanie: „czy nie mogłeś tej samej gotówki postawić na te dwa wydarzenia na osobnych kuponach?” No, mogłem. Ale tego nie zrobiłem. Dlatego postanowiłem na najbliższy weekend zmienić taktykę.

Na sobotę polecam Piątka.

Co do pierwszej kandydatury ma przekonanie (graniczące z pewnością), że to musi się zdarzyć. Milan gra z Atalantą, z którą sąsiaduje w tabeli. Przeciwnicy naszego Bombardiera są ostatnio w wyśmienitej formie – ostatni mecz przegrali z Genoą pod koniec ubiegłego roku i co ciekawe jedną z bramek zdobył właśnie Krzysztof Piątek. Od tamtej pory Atalanta m.in. zremisowała i wygrała z Juve – to wszystko wygląda godnie, ale czemu nasz rodak miałby nie powtórzyć tego wyczynu w nowych barwach, w których nie tracił czasu na aklimatyzację (kurs w forBET na jego bramkę w meczu – 2.90. Poniżej znajdziecie inne, ciekawe wydarzenia na bramki w tym meczu)?

A może co najmniej dwa gole z kursem 9.15?

Na niedzielę – Milika (?)

Tu mam pewne wątpliwości, bo czy Torino to nie jest za mocny zespół jak na możliwości Milika? W sensie: wiem, że strzelał silniejszym rywalom, ale przyznacie, że to nie było regułą. W każdym razie kurs na jego trafienie przeciwko Torino jest równy 2.30. Poniżej sprawdźcie – tak jak w przypadku Piątka – ciekawą ofertę na gole Polaków.

A może Zielu zaskoczy?

Na poniedziałek – Higuain.

Jasne, tu też mam wątpliwości, ale czemu Pipita miałby nie strzelić gola Manchesterowi United? Chelsea jest podrażniona ostatnią bolesną porażką z City, a United przegraną z PSG, więc spodziewam się trochę goli w tym meczu, bo ostatnio obie drużyny nic nie strzeliły w swoich spotkaniach. A jak patrzę na składy obu drużyn, to wg. mnie najwięcej szans na gola ma Higuain (kurs – 2.45). Poniżej inne typy, bo jest w kim wybierać.

Może Lukaku „ukąsi” swój były klub?

Podsumowanie.

Jeżeli postawi się wszystkie moje typy na jednym kuponie to za przysłowiowego „piątaka” można wyciągnąć 71.90 zł. Myślę, że to brzmi nieźle.