Piątek od początku, więc będą gole?

Sobotni mecz w Serie A pomiędzy Napoli a AC Milan rozczarował. Kibice zgromadzeni na Stadionie Giuseppe Meazzy nie zobaczyli bramek, ale za to mieli okazję zobaczyć swoją nową „9”. Wejście Krzysztofa Piątka w 71′ tchnęło w ekipę Rino Gattuso nowe życie i już w poniedziałek mogliśmy zobaczyć takie oto okładki.

Znacznie gorzej ocenieni byli Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Zwłaszcza ten drugi – popularny „Arkadiuszo” w większości włoskich portali dostał jedne z najgorszych not spośród zawodników gości. Na szczęście w piłce nic nie trwa wiecznie i wszyscy z wymienionych Polaków będą mieli okazje poprawić swoje statystyki już dzisiaj. I to z tym samym przeciwnikiem, bowiem o 20:45 w ramach Pucharu Włoch odbędzie się ten sam mecz na tym samym stadionie (transmijsa TVP Sport).

Nie dziwimy się więc, że dobrze poinformowany włoski „Sport Mediaset” awizował nowy nabytek AC Milan w podstawowym składzie na dzisiejszy mecz. Na grafice tegoż dziennika nie znajdziemy za to dwóch pozostałych Polaków, którzy w sobotę zagrali w pełnym wymiarze czasowym. Jeżeli wierzyć włoskim źródłom, Piątek będzie dzisiaj liczyć na wsparcie Hakana Calhanoglu i Suso. Patrząc na te 20 minut napastnika, które dostał w ostatnim meczu, jesteśmy jakoś dziwnie spokojni, że dzisiaj zobaczymy bramki.

A co o tym wszystkim myślą nasi polscy bukmacherzy? forBET w roli faworyta stawia gości z Neapolu (kursy: 1 – 3.25, x – 3.25, 2 – 2.25). Co ciekawe – mimo tego, że Milik raczej dzisiaj nie wyjdzie od pierwszej minuty na boisko – ten sam bukmacher uważa, że to on, a nie Piątek jest bliżej strzelenia bramki (kurs na gola Milika – 2.75, Piątka – 3.00). Kurs na gol Zielińskiego jest równy 4.35.

Cóż, jesteśmy ciekawi jak to się dzisiaj potoczy. Cały czas wierzymy, że pierwszy gol Piątka w nowych barwach to tylko kwestia czasu i jego debiut zdaje się nam to potwierdzać. Może to zdarzy się dzisiaj? Akurat te rozgrywki bardzo pasują Polakowi, który jest liderem klasyfikacji strzelców w tym turnieju z 6 bramkami. Drugi strzelec ma ich zaledwie 3. Poniżej możecie zapoznać się z szerszą ofertą forBET-u, w której jednym z bohaterów jest były napastnik Cracovii.