Happy Bet Day S03E01 – Postawić na noworoczne postanowienia

  • Redakcja

Cześć,

rok 2018 był dla mnie wspaniały. Nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w 2019? Tego samego, co w 2018. Wtedy dużo pieniędzy miałem (które inwestowałem m.in w forBET), dużo piłem (bo lubię pić) i dużo spałem. Jeżeli mieliście podobnie i wam to pasowało, to życzę tego samego!

Jednak pieniądze same się nie rozmnożą. Myślę, że sportowcy zgoła inaczej spędzili miniony rok i zapewne w nowym postanowili jeszcze więcej harować. Kto ich zrozumie? Ale to nieważne. Ważne, że można na ich postanowieniach co nieco zarobić, a umożliwia nam to forBET.

Jak widzicie, na pytanie Prezesa Mistrza Polski nasz bukmacher odpowiedział błyskawicznie. Jakie są kursy na powyższe wydarzenia?

– Lewy opuści Bayern – 2.50.
– Peszko w Lechu – 2.70
– Piątek poza Serie A – 4.00.

Dodatkowo forBET uwzględnił to, że Neymar opuści Paryż na rzecz Realu lub Barcelony (kurs – 3.20), a także to, że nasz kapitan drużyny narodowej opuści okręt tj. zakończy reprezentacyjną karierę (kurs – 20.00). Doskonale zdaję sobie sprawę, że ten ostatni zakład raczej by nie wszedł, bo prędzej zdejmą Klan z Jedynki, niż…. A właśnie! Kurs na to, że popularny serial zostanie zdjęty z ramówki TVP1 jest równy 10.00.

Pozostając przy temacie reprezentacji, forBET widzi jaką złą prasę ma Jerzy Brzęczek na początku swojej kadencji. Zbiega się to również z niedawnym sukcesem młodzieżówki Michniewicza. Myślicie, że szkoleniowiec U21 w tym roku obejmie pierwszą drużynę reprezentacji Polski? (kurs – 8.00) Wiązałoby się to pewnie z sukcesem na MME 2019 (kurs na medal polski U21 lub U20 jest równy 7.00). A może Brzęczek zamknie usta wszystkim krytykom, awansując do top 15 rankingu FIFA na koniec roku? (kurs 7.00).

A co z postanowieniami byłego selekcjonera? Myślę, że Adam Nawałka na pewno będzie chciał pracować w stolicy Wielkopolski do końca bieżącego roku (kurs 1.75). Na pewno w tym pomógłby mu upragniony w Poznaniu awans do europejskich pucharów (kurs na awans polskiej drużyny do fazy grupowej europejskich pucharów jest równy 2.80).