Happy Bet Day S02E08 – czarny piątek i powrót Kubicy

cześć,

w ostatnich dniach słychać sporo o pożegnaniach (Drogba, Van der Vaart, Joe Cole), hitach transferowych (Nawałka w Lechu) czy niesamowitych powrotach (Kubica do F1). Zajmę się jednak tym ostatnim obszarem. Powrót Kubicy do F1 to również jego powrót na bukmacherskie salony! forBET specjalnie na tę okazję przygotował ofertę dla tych, którzy lubią obstawiać zawody Formuły 1. Kurs na to, że Kubica wygra najbliższą sesję treningową jest równy 1001, co akurat nie dziwi, biorąc pod uwagę to z jaką przerwą miał do czynienia Polak. Ale już zestawienie go z Lance’em Strollem wygląda bardziej atrakcyjnie. Kurs na to, że Kubica będzie lepszy to 1.70, przy 1.90 na jego przeciwnika. Czytając ten tekst, może być już po zakładach, gdyż ta sesja rozpoczyna się dosyć wcześniej, co nie zmienia faktu, że można pośledzić forBET w celu sprawdzenia kursów na naszego rodaka.

„Kubicomanię” 2.0 czas zacząć!

Skoczymy coś obstawić?

Rozpoczął się nowy sezon skoków narciarskich, więc i na to forBET przygotował specjalną ofertę. Kamil Stoch jest nie tylko faworytem dzisiejszych kwalifikacji (kurs 4.00), ale i całego sezonu (kurs 2.05). Myślicie, że Polak jest w stanie powtórzyć taki sezon jaki miał przed rokiem?

Polacy najlepsi w Wiśle. Przecież to była formalność?

Opublikowany przez infosport.pl Sobota, 17 listopada 2018

Czy PSG przejdzie suchą stopą przez ten sezon w Ligue 1?

We francuskiej lidze zbliżamy się powoli do półmetka rozgrywek. Po 13 kolejkach, w których PSG wygrało wszystkie spotkania forBET przygotował zakład specjalny, w którym została postawiona teza, że drużyna ze stolicy w tym sezonie Ligue 1 zostanie niepokonana. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.30. Jeśli jednak uważacie, że Neymar i spółka potkną się w tych rozgrywkach to polecam obstawić na „Nie” (kurs 2.15). Swoją drogą ciekawe czy piłkarze dostaną specjalne premie za sezon bez porażki?

Neymar w PSG zarabia na…. dziękowaniu kibicom za doping?

Co ciekawego w „Szczęśliwej 13”?

Pamiętacie „Szczęśliwą 13”? Nie? To zapoznajcie się ze szczegółami promocji. Jakie 13 zakładów zaproponował nam tym razem forBET? Sprawdźcie poniżej.

Black Friday nie tylko w marketach.

Dziś jest również szalony dzień dla łowców promocji, o których pomyślał również forBET. Zainteresowani dodatkowymi 14% do wygranej? Oto co oferuje nam forBET: „(…) 23.11.2018, w godzinach 6:00-12:00 zwiększamy wygrane o 14%! Zabawa jednak nie kończy się w południe – od godziny 12:00 w ofercie znajdą się zakłady specjalne dostępne tylko w Black Friday! Pamiętajcie, że Czarny Piątek to nie jedyne święto zakupowe jakie nas czeka w końcówce listopada. Zaledwie trzy dni później, w poniedziałek 26 listopada będzie Cyber Monday 2018. Bądźcie czujni, bo takie dni i promocje są tylko raz w roku!”

Na koniec niezmiennie życzę zdrówka i wygranych!

P.S. Jeśli macie urodziny, to forBET nie tylko wam pożyczy szczęścia itp., ale i sprezentuje drobny upominek.