Happy Bet Day S02E06 – bijcie się o nasze pieniądze!

cześć,

nie znam się z żadnym politykiem, a i tak hajs za wybory wpadł mi do kieszeni. I to dzięki uprzejmości forBET, którego ofertę polecam śledzić uważnie, gdyż zdarza się analitykom dać czasem bardzo korzystne kursy. Nie ważne, czy to wynika z polityki pro-konsumenckiej firmy, czy raczej z ułomności analityków – ważne, że pieniążki na koncie się zgadzają i można dalej inwestować swoje środki. Bo jest w co!

Dlaczego Szpilka nie może przegrać Wachem?

Tak sobie czytam ten infosport i myślę, że można dzisiaj w nocy zarobić niezłą sumkę. Zachęcam do zapoznania się z lekturą powyższego tekstu, gdzie zostały opisane powody, dla których Szpilka powinien wygrać dzisiejsze starcie z Mariuszem Wachem. Ja ze swojej strony dodam, że ptaszki ćwierkają, iż bardziej opłacalna dla Wikinga jest porażka, gdyż zostanie wtedy zwolniony z kontraktu, który w razie jego wygranej miał skutkować rewanżem. A tak to w przypadku przegranej Wach będzie mógł w tym roku zawalczyć jeszcze na gali Michalczewskiego, na której zgarnie kolejną wysoką gażę. Pięściarz odcina się od tych spekulacji, ale ja jakoś nie wierzę w czystość boksu, więc polecam postawić na Szpilę (kursy w forBET: SZPILA – 1.70, WACH – 2.20).

Jednak jeśli wierzycie w Wacha, to polecam zagrać na to, że walka potrwa pełen dystans co na pewno będzie korzystne dla obu pięściarzy – Wach znowu nie zostanie znokautowany, a Szpila będzie miał okazje wygrać na punkty. Przypominam, że galę organizuje promotor Szpilki, więc sędziowie będą raczej obstawiać za pięściarzem z Wieliczki (kursy w forBET na powyżej 9.5 rund – 1.50. Wygrana Szpilki na punkty – 2.15. Wygrana Wacha tym samym sposobem – 5.00). Jeżeli miałoby jednak dojść do nokautu to od razu mam przed oczyma opuszczone ręce Szpilki i twardą szczękę Wikinga, więc wydaje mi się, że starszy z nich wygrałby przez K.O. (kursy w forBET na wygraną Wacha przed czasem – 3.25. Wygrana Szpili tym samym sposobem – 6.00). forBET przygotował jeszcze inne kursy, z którymi możecie zapoznać się poniżej.

Inni się też biją!

Tej nocy jest też walka, w której Polak walczy o Mistrzostwo Świata, dlatego odsyłam do tekstu poniżej.

Nikt nie przypuszczał, że jeszcze w tym roku możemy mieć bokserskiego mistrza świata!

Główka jest faworytem bukmacherów (kursy w forBET: Główka – 1.80, Własow – 2.10), więc wypadałoby, żeby te typowania przekuć na postawę w ringu. Tej samej nocy będzie również walczyć hiper-gwiazda współczesnego boksu. Pogromca Głowackiego, Usyk będzie walczyć z Bellew i jest stawiony w roli ultra-faworyta (kursy w forBET: USYK – 1.12, BELLEW – 5.10). Są jednak tacy, co przeczuwają, iż Bellew jako gospodarz walki sprawi niespodziankę. Ja się do tych osób nie zaliczam, ale jeśli myślicie inaczej,  warto postawić pewną sumkę na Brytyjczyka.

Ten Sa Pinto to chyba jest dobry, co nie?

Abstrahując od wczorajszej porażki, ostatnio Legia przeżywa lepsze dni pod wodzą Portugalczyka, który odmienił oblicze drużyny. Myślę, że jeśli Wojskowi nadal będą tak samo sumiennie pracować, to zdobędą po raz kolejny dublet, przez co Sa Pinto zostanie trenerem na nowy sezon (kursy w forBET na to, że Sa Pinto poprowadzi Legię w pierwszym ligowym meczu sezonu 2019/20: TAK – 1.70, NIE – 2.00). Wiem, że sezon jeszcze długi, ale jak się ma jakieś wolne środki to czemu by tego nie zagrać?

Na koniec niezmiennie życzę zdrówka i samych wygranych!