Fantasy Ekstraklasa – gramy w lidze forBET!

Jestem naprawdę miło zaskoczony awansem Jagiellonii Białystok do III rundy eliminacji LE i tym samym kolejny raz na później odkładam plany dotyczące wykorzystania dzikiej karty.

Miniona kolejka Ekstraklasy w końcu przyniosła akceptowalny wynik 51 punktów i można z nadzieją patrzeć na dalsze losy zespołu Bocian Boćki.

Zwłaszcza, iż prostym manewrem zwiększyłem swój budżet z 30 mln do 31,6 mln zł ?

Zaoszczędzone środki przeznaczam na zakup Pedro Tiby – portugalski pomocnik wydaje się być najlepszym zakupem na najbliższą kolejkę. Lech Poznań gra na własnym obiekcie z beniaminkiem z Sosnowca, a Tiba dodatkowo odpocznie w meczu z Genkiem za sprawą zawieszenia za otrzymane trzy żółte kartki. Może więc warto pomyśleć o wręczeniu bramkostrzelnemu pomocnikowi opaski kapitańskiej?

Do składu trafia jeszcze Bursztyn w miejsce bramkarza Arki Gdynia, który zniknął z rozgrywek (konieczność wykonania tego transferu jest wynikiem wspominanego wcześniej skoku na kasę).

W najbliższej kolejce ekstraklasowych zmagań kolejny raz trudno wskazać jednoznacznych faworytów. Poza Lechem Poznań chyba tylko Lechia Gdańsk powinna mieć łatwiejszą drogę do zwycięstwa. Mecz na własnym obiekcie z Miedzią Legnica to dobra sposobność do postawienia na duet Haraslin – Paixao!

Liga forBET w dalszym ciągu rośnie w siłę! W grze o pulę nagród 3300 zł plus atrakcyjne nagrody rzeczowe jest już ponad 1100 drużyn! W klasyfikacji lig spadliśmy jednak na trzecią pozycję, ale wierzę, że niebawem powrócimy na pozycję lidera!

Link do ligi: https://fantasy.ekstraklasa.tv/league/liga-forbet

Kod: 79c0d0a4