Happy Bet Day S00E00 – ulotka

Hej,

stworzyłem coś na wzór ulotki, z którą farmaceuci zalecają się zapoznać przed zażyciem leku. Niczym pracownik apteki, również zapraszam Was do zapoznania się z z jakim typem treści możecie mieć do czynienia w cyklu „Happy Bet Day”.

Jak sama nazwa wskazuje cykl będzie opisywał zdarzenia związane z hazardem, więc jeśli masz uczulenie na:

a) bukmacherkę
b) przekleństwa
c) wyrzucanie pieniędzy w błoto
d) zarabianie łatwych pieniędzy

to odpuść sobie czytanie tych tekstów.

Moje metody mogą być również kontrowersyjne. Muszę się przyznać, że czasem wpadam na szalony pomysł, który nie zawsze się sprawdza. Mogę Wam polecić jakiś typ, ale to czy postawicie i za ile to już wasza sprawa. A właśnie, pieniądze… Dla jednych moje stawki mogą być cholernie wysokie, a dla innych żenująco niskie, więc zalecałbym „odstosunkowanie” się od cyferek, które wpisuję.

Wspominałem, że nie przyjmuję reklamacji?

Kolejna istotna rzecz: gram w forBET Dlaczego akurat tu? Bo to fajny bukmacher jest, a i dobre bonusiki daje, o czym czasem wspomnę, jak nie zapomnę.

Kolejne odcinki będą pojawiały się w każdy piątek.

Zachęcam do dzielenia się swoimi typami. Dialog bywa inspirujący.

Pod każdym tekstem będą pokazywane statystyki moich zakładów w myśl przysłowia „mężczyźni kłamią, kobiety kłamią, liczby nie”.

Jak będziecie chcieli powyklinać tego co dał Wam tak tragiczne typy, a nie będziecie wiedzieć jak mnie poza epitetami nazwać, to śmiało mówcie mi Dimitri.

A jak będziecie chcieli mnie wynieść pod niebiosa, to śmiało mówcie mi Dimitri.