Kategoria: Siatkówka

Pomścić piłkarzy

Można wysnuć śmiałą teorię, że wczorajszy dzień w kategorii „gry zespołowe” wygrała Rosja. Na tegorocznym mundialu, którego jest gospodarzem, była o krok od awansu do półfinału, przegrywając rywalizację z Chorwatami dopiero po karnych. Dosłown

Polska dawaj!

Mija dokładnie sześć dni od ostatniego meczu Polski na mundialu. Mundialu bardzo gorzkiego dla nas. Wiele osób po meczu z Japonią przestało śledzić dalsze poczynania zespołów, które zmagają się na Mistrzostwach. Coraz więcej za to zaczęło zestawiać naszyc

Pierwsza ósemka na wyciągnięcie ręki

„Nie przepadam za horrorami, kreskówkami czy sushi” – powiedział po wygranej z Japonią Jacek Nawrocki. Słowa trenera reprezentacji Polski nawiązywały do czwartego seta, w którym jego podopieczne mogły skończyć mecz. Przy stanie 2:1 w set

Dziewczyny z bloku

Wczoraj cała hala w Bydgoszczy przecierała oczy ze zdumienia. Polskie siatkarki podczas pojedynku z Niemkami w czwartym secie prowadziły, aż 18:1. Marlena Pleśnierowicz skończyła serwować dopiero przy stanie 11:1, ale to nie jej serwis okazał się zabójczy

Z Niemkami o kolejne zwycięstwo

Po pokonaniu wczoraj Argentynek, polskie siatkarki chcą iść za ciosem. Dziś zmierzą w Bydgoszczy z Niemkami (20:30). Liczymy na dobry występ naszych pań! Czego się spodziewamy po wieczornym spotkaniu? Na pewno większych emocji niż te, które towarzyszyły w