Aktualności PAP

Piłkarska LE: asysta Kędziory, sensacja w Borysowie

W 28. minucie rozpędzony Kędziora wślizgiem zagrał piłkę w greckie pole karnego, a gola na 1:1 zdobył Witalij Bujalski. Prowadzenie gospodarzom w dziewiątej minucie dał Ahmed Hassan Koka, a w 40. ponownie wyprowadził ich na nie Gil Dias. Dynamo wyrównało

LM siatkarzy: awans Trefla Gdańsk do ćwierćfinału

W trzech poprzednich meczach pomiędzy tymi zespołami lepsi okazali się siatkarze PGE Skry, którzy triumfowali 3:1 w Lidze Mistrzów, 3:0 w konfrontacji o Superpuchar Polski oraz 3:2 w PlusLidze. Czwarta potyczka zakończyła się po dramatycznym boju zwycięst

Alpejskie MŚ: Vlhova najlepsza w slalomie gigancie

23-letnia Słowaczka odniosła największy sukces w karierze. To jej drugi medal w Aare, wcześniej była druga w kombinacji. Była zaliczana do faworytek giganta, ale większe szanse dawano zdecydowanie najlepszej w ostatnich latach w konkurencjach technicznych