Happy Bet Day S02E05 – Lopetegui out, $ in?

  • Redakcja

cześć,

zanim zacznę się z wami dzielić ofertą jaką przygotował dla nas forBET, wspomnę o pewnej mojej refleksji sprzed paru dni. Przez ostatnie parę tygodni postanowiłem, że będę kupować droższe, kraftowe piwa i będę tym samym świrować piwosza nie z tej ziemi. I tak rozsmakowywałem się w tych płynach, mlaszcząc i gładząc językiem podniebienie, po czym zdałem sobie po raz kolejny sprawę z tego, że przecież nie mam specjalnie wyrobionego smaku i to co robię to zwyczajna strata pieniędzy. Dlatego przerzuciłem się na nieco tańsze płyny, ale też z nieco większym woltażem, co jest dla mnie bardziej istotne. Dzięki temu zaoszczędzę pieniądze, które następnie przeznaczę na tzw. „inwestycje”, albo jak to mawia moja kobieta „na przetracenie”. Cóż, ile osób tyle spojrzeń, ale dość już o tym. Pora podzielić się z wami typami, w które można zainwestować (będę się trzymał tego określenia).

Real Madryt: szukamy trenera, najlepiej najlepszego. Nie musi być tani.

Lopetegui z ławki trenerskiej przeniósł się na kanapę w salonie i nie ma co się nad nim żalić. Jeżeli był w miarę sprytny (o co w sumie go nie podejrzewam), to zostawił sobie dobre kontakty w klubie, żeby dowiedzieć się co nieco o swoim następcy. Dlaczego miałby to zrobić? Ano po to, żeby część swojej odprawy zainwestować u bukmachera w celu pomnożenia kapitału (pani od ekonomii, która mnie uczyła na studiach byłaby dumna, gdyby przeczytała to zdanie). forBET przygotował na tę okoliczność specjalną ofertę. W zakładce „zakłady specjalnie” znajdziemy ofertę na to, kto zostanie następnym trenerem Realu Madryt. forBET wypłaci nam należne pieniądze, jeśli dobrze wytypujemy nazwisko kolejnego szkoleniowca, który poprowadzi Królewskich w kolejnych 10 meczach. Póki co, największym faworytem jest obecny trener – Santiago Solari (kurs 2.25). Po nim forBET typuje obecnego szkoleniowca Tottenhamu, Maurico Pochettino, co nie jest wcale takim złym tropem (kurs 3.00). Dlaczego to nie musi być takie głupie? Po odpowiedź odsyłam was moi mili do tekstu poniżej.

Sytuacja w Realu kluczem do przyszłości Tottenhamu?

Niektórzy dziennikarze, zajmujący się ligą hiszpańską, sugerują, że to Roberto Martinez zostanie wpisany na listę płac zespołu z Madrytu (kurs 3.75), inni sądzą, że rozmowy z Antonio Conte jeszcze nie zostały do końca zerwane (kurs 5.50). Więc jak widzicie ile osób tyle opinii. Ba, forBET wziął nawet pod uwagę angaż Wengera (kurs 12.00), powrót Mourinho (kurs 26.00), czy debiut Raula Gonzaleza, który był ostatnią „siódemką” w Realu przed erą CR7 (kurs 40.00). Taki sam kurs forBET daje na Fernando Hierro, który kiepsko spisał się w roli strażaka w reprezentacji Hiszpanii. Jeszcze wyżej płacone jest za powrót Zidane’a (kurs 65.00). Przyznam, że analitycy mają niezłą wyobraźnię, bo nawet uwzględnili Adama Nawałkę (kurs 250.00). Jak widzicie: do wyboru, do koloru. Zabawnie by było, gdyby Florentino Perez wybrałby kogoś, kogo nie uwzględnił forBET, bo wydaje mi się, że bukmacher uwzględnił każdą z opcji.

Ostatni raz o wyborach, bo za chwilę błoga cisza.

Dziś jest ostatnia szansa, żeby postawić na kandydata, który może wygrać wybory w swoim mieście, więc, jeśli jesteście kogoś pewni, że wygra, to zachęcam na stawianie w forBET. Ja się wycwaniłem i postawiłem na pewnego kandydata jeszcze w pierwszej turze i już nie mogę się doczekać wyników wyborów, gdyż szykuje się łatwa kasa, patrząc po kursach. Tak naprawdę to politykę śledzę głównie, czytując… forBET. Czasem kursy mówią więcej, niż niejeden stronniczy artykuł w politycznej prasie.

Sprawdźcie poniżej jaką ofertę na drugą turę ma forBET.

Na koniec niezmiennie życzę zdrówka i samych wygranych!