Happy Bet Day S02E02 – PlusLiga Narodów

  • Redakcja

Cześć,

nie wiem jak Was, ale mnie przerwa na reprezentacje wykańcza. Nie lubię tych zbiorowych dyskusji, które kręcą się wokół jednego meczu, który stał na takim sobie poziomie. Wolę jak największe ligi świata są w sztosie i doskonałe mecze lecą jeden po drugim. Dlatego wszystkim lubiącym grać zakłady proponuję w ten weekend przerzucić się na mecze siatkówki, bowiem startuje nasza rodzima liga (wszystkie kursy w tym tekście są wg. oferty forBET).

Jako, że w naszym kraju panuje siatkówko-mania myślę, że sportowe hale wypełnią się kibicami drużyn występujących na parkiecie. Jeżeli chodzi o zakład „wziąłbym na tapetę” mecze Onico Warszawy z Cuprum Lubin (kursy: 1 – 1.22, 2 – 3.85. Mój typ to „1”), Warty Zawiercie z Resovią Rzeszów (kursy: 1 -3.60 , 2 – 1.25. Mój typ to „2”), MKS Będzin z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (kurs na wygraną ZAKSY bez straty seta to 1.55 i taki też jest mój typ) oraz Chemika Bydgoszcz z  PGE Skrą Bełchatów (kurs na wygraną Skry bez straty seta wynosi 1.60 i taki też jest mój typ). Łączny kurs takiego łączonego kuponiku jest równy 3.782, czyli np. za 5 zł. dostaniemy 16.64 zł.

Jeśli wizja oglądania siatkówki nadal Was nie przekonuje, to na upartego można znaleźć jakieś ciekawe mecze w ramach Ligi Narodów. forBET przygotował na tę okazję nawet zakłady specjalne, które możemy znaleźć po lewej stronie na jednej z pierwszych pozycji. Kuszący jest zakład: „Czy w Lidze Narodów UEFA zostanie rozegrany mecz z ilością bramek większą niż 4,5 ? (12.10.18)”. Kurs na „Tak” jest równy 1.65, co może być dobrym typem jeśli grają np. takie drużyny jak San Marino. Ogólnie dzisiaj zostanie rozegranych 7 meczów i wątpię, żeby w którymś z nich nie padło co najmniej pięć bramek. A jak już postawiłbym, że w jednym meczu padnie co najmniej pięć bramek, to warto byłoby postawić, że we wszystkich 7 meczach będzie łącznie powyżej 18.5 bramek (kurs 1.85). To są oczywiście tylko moje propozycje. Oferta forBET jest o wiele szersza, niż to co prezentuję w tym tekście. Łączny kurs na kuponie z moimi powyższymi propozycjami odnośnie zakładów specjalnych Ligi Narodów jest równy 3.019, czyli za 5 zł. możemy wygrać 13.29.

A jak macie luźną „dychę” to polecam „szczęśliwą 13”. Z dychą w portfelu mniej nie zbiedniejemy aż tak bardzo, a do wygrania jakiejkolwiek nagrody nie potrzeba wytypowania dobrze wszystkich meczów. A jak się wytypuje wszystkie to można zgarnąć sto tysi. Jeszcze się nie interesowałem, czy ktoś to wygrał, aczkolwiek podejrzewam, że to kwestia czasu, kiedy ktoś zgarnie pełną pulę.