Zdarzyło się wczoraj #46 – Kurzawa w końcu znalazł klub

  • Redakcja

Nadspodziewanie długo trwały wakacje Rafała Kurzawy. Reprezentant Polski celowo nie przedłużył kontraktu z Górnikiem Zabrze, będąc przekonanym, że więcej na tym zyska. 25-latkowi ciągle coś stawało na przeszkodzie w przeprowadzce do innego miasta. Dodatkowo był zajęty przyjściem na Świat swojego pierwszego dziecka. Na szczęście wczoraj zakończyła się jego transferowa saga wraz z podpisem pod 3-letnim kontraktem z francuskim Amiens.

Arturo Vidal – tak samo jak Kurzawa – przeszedł badania w swoim nowym klubie.

Legia Warszawa pozostaje nadal bez trenera (sorry, Vuko, ale sam mówiłeś, że jesteś tymczasowy).

Dla mieszkańców Warszawy mamy jednak inną sportową rozrywkę. Wczoraj rozpoczął się turniej tenisowy Warsaw Sports Group Open. W poniedziałkowe popołudnie zobaczyliśmy w akcji m.in. Maję Chwalińską, która gładko wygrała swój mecz bez straty gema. Niestety, Paulina Kania musiała uznać wyższość swojej rywalki z Ukrainy i przedwcześnie pożegnać się z kortami Warszawianki. Dziś będzie można zobaczyć w akcji rewelacyjną Igę Świątek, która wczoraj z wysokości trybun obserwowała pojedynki swoich koleżanek.

Odbył się jeszcze mecz Cracovii z Arką (0:0). Skrót tego meczu można jeszcze obejrzeć (TU), jeśli Wam nie robi różnicy jak spędzicie najbliższe 3 minuty, aczkolwiek polecamy Wam fotografię, która idealnie oddaje ducha tego meczu.